Móda Odehnal – Tradice od roku 1946

Jsme obchod s oblečením, spodním prádlem a módními doplňky v Doudlebách nad Orlicí. Činnost našeho obchodu zahájil náš dědeček Josef Odehnal již v roce 1946. Stavbu našeho domu s obchodem financoval z prostředků, které si před tím vydělal v Praze, kde založil módní salón značky Odehnal. Z té doby pochází i základ našeho současného loga. Jeho dobře prosperující obchod v Doudlebách byl znárodněn komunistickým režimem a tím byla dědečkova činnost bohužel ukončena. Posléze až do roku 1989 prodávala v našem obchodu svůj textil socialistická Jednota.

Po sametové revoluci se obchodu ujímá náš otec Jaroslav Odehnal, kterému v té době bylo 50 let. Jeho odvaha vzít si zpět obchod pod křídla naší rodiny, započala novodobou historii obchodu. Vytrvalou prací se mu podařilo splatit nemalý úvěr, díky kterému mohl prodej spustit, a položil tak stabilní základní kámen našeho obchodu.

Od roku 2007 jsem převzala vedení obchodu já Jana Benešová a mojí posilou je od roku 2011 sestra Eva Odehnalová. V rámci naší obchodní filosofie se přizpůsobujeme novým módním trendům, hledáme nové značky a zařazujeme je do naší nabídky. Upřednostňujeme české značky nejvyšší kvality a díky individuálnímu přístupu se u nás zákazníci cítí jako doma. Našich zákazníků si velmi vážíme a na naší cestě nás inspirují.

Náš sortiment tvoří především dámská i pánská móda, spodní prádlo, módní doplňky, šperky, šátky, párty kabelky, punčochové zboží. Mnozí zákazníci oceňují, že zachováváme i základní galanterii.

Tým Móda Odehnal

Prodejna – Móda Odehnal
Prodejna – Móda Odehnal

Napište nám, co potřebujete!