Módní show jaro 2018 na obzoru

4. dubna 2018

Připravujeme pro Vás v pořadí již osmou módní show, která se bude konat v rychnovském Společenském centru 5.5.2018 v 5 hodin odpoledne.

Přehlídka bude mít spoustu nových prvků. Těšte se na velmi zajímavý doprovodný program a skvělý catering, o který se postará Hotel Havel z Rychnova. Akce má opět benefiční přesah. Již po několikáté podpoříme Domácí hospic Setkání. Tento večer zaštítí svojí osobou senátor JUDr. Miroslav Antl a finančně ho podpoří partneři z řad regionálních podnikatelů. Moderovat bude profesionál Honza Dušek. Vstupenky jsou již k dostání u nás na prodejně. Proto neváhejte a pořiďte si je včas. Tradičně bývá vyprodáno měsíc před akcí. Těšíme se na Vás

Poslední aktuality

Prodejna od 26.7. do 1.8. 2021 přechodně uzavřena!

Prodejna od 26.7. do 1.8. 2021 přechodně uzavřena!

Vzhledem k výkopovým pracím před prodejnou jsme nuceni náš obchod přechodně uzavřít. Mrzí nás to a už teď se těšíme, až pro vás opět otevřeme. Zatím přejeme krásné letní dny.

Zrušení naší módní show v Petrof Gallery

Zrušení naší módní show v Petrof Gallery

Přestože nás to mrzí, musíme tuto již dvakrát přesouvanou přehlídku zrušit. Stále trvající vládní opatření a s tím související omezení nás k tomu donutily.

Ale neklesejme na mysli! Pokud se vše vyvine dobře, máme v plánu přehlídku uspořádat na podzim. Kde a kdy, to se včas dozvíte. Tak se těšte, protože my se těšíme rozhodně. 🙂

Z důvodu stále trvajících opatření a omezení s tím souvisejících rušíme naši módní show plánovanou na 8.5.2021 od 19 hod. Vstupenku můžete využít jako kupón v hodnotě její ceny s benefitem 10% slevy na celý nákup. V případě nevyužití této možnosti vám budou peníze za vstupenku vráceny.

Všem Vám děkujeme za pochopení a podporu našeho obchodu v této „zvláštní“ době……