Módní show jaro 2018 na obzoru

4. dubna 2018

Připravujeme pro Vás v pořadí již osmou módní show, která se bude konat v rychnovském Společenském centru 5.5.2018 v 5 hodin odpoledne.

Přehlídka bude mít spoustu nových prvků. Těšte se na velmi zajímavý doprovodný program a skvělý catering, o který se postará Hotel Havel z Rychnova. Akce má opět benefiční přesah. Již po několikáté podpoříme Domácí hospic Setkání. Tento večer zaštítí svojí osobou senátor JUDr. Miroslav Antl a finančně ho podpoří partneři z řad regionálních podnikatelů. Moderovat bude profesionál Honza Dušek. Vstupenky jsou již k dostání u nás na prodejně. Proto neváhejte a pořiďte si je včas. Tradičně bývá vyprodáno měsíc před akcí. Těšíme se na Vás

Poslední aktuality

Zrušení naší módní show v Petrof Gallery

Zrušení naší módní show v Petrof Gallery

Přestože nás to mrzí, musíme tuto již dvakrát přesouvanou přehlídku zrušit. Stále trvající vládní opatření a s tím související omezení nás k tomu donutily.

Ale neklesejme na mysli! Pokud se vše vyvine dobře, máme v plánu přehlídku uspořádat na podzim. Kde a kdy, to se včas dozvíte. Tak se těšte, protože my se těšíme rozhodně. 🙂

Z důvodu stále trvajících opatření a omezení s tím souvisejících rušíme naši módní show plánovanou na 8.5.2021 od 19 hod. Vstupenku můžete využít jako kupón v hodnotě její ceny s benefitem 10% slevy na celý nákup. V případě nevyužití této možnosti vám budou peníze za vstupenku vráceny.

Všem Vám děkujeme za pochopení a podporu našeho obchodu v této „zvláštní“ době……

Módní show podzim 2018

Módní show podzim 2018

Ve vamberecké sokolovně proběhla naše 9. přehlídka, která se nesla tentokrát ve francouzském duchu a jejím symbolem byly barevné puntíky, vycházející z úžasného stejnojmenného vystoupení taneční skupiny Dance Models.

číst více…